Zeit für deine neue karriere jetzt!

Key Account Manager

Popis pozice

Jste obchodník s nikdy nekončící chutí nechávat za sebou kvalitní výsledky?
Preferujete produkty na míru a kvalitu nežli rychloobrátku?
Do našeho obchodního týmu, zaměřeného na online reklamní produkty, hledáme Key Account Managera!

Co Vás čeká:

  • Budete v denním kontaktu se zajímavými klienty z různých oborů.
  • S klienty budete jednat o produktech v online marketingu (bannery, sponzoring, textová sdělení, video bannery, HbbTv …).
  • Můžete se k práci postavit i kreativně a podílet se na vytváření návrhů mediálních kampaní.
  • Budete aktivně spolupracovat s klienty v rámci optimalizací reklamních kampaní.
  • Čeká Vás práce s databází klientů a CRM.

Požadujeme

  • Jste komunikačně zdatný se skvělými obchodními dovednostmi.
  • Máte 2 až 3 roky zkušeností s prodejem - internetová reklama velkou výhodou.
  • Máte zkušenost s vedením obchodního jednání a realizací obchodních příležitostí.
  • Nechybí Vám smysl pro systematickou obchodní práci.
  • Anglický jazyk ovládáte na komunikativní úrovni
  • Jste týmový hráč a nebráníte se kreativitě.

Nabízíme

  • Skvělý tým a příjemné pracovní prostředí – naše práce nás baví a navzájem se podporujeme!
  • Firemní kultura založená na otevřené komunikaci.
  • Kvalitní produkt a dynamický kariérní rozvoj.
  • Silně motivující ohodnocení.
  • Benefitní konto (sport, cestování, kultura, zdraví, vzdělávání).
  • Vlastní moderní fitness, sauna, fotbálek.
  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno.
  • Společné akce, narozeninová a pracovní výročí.
  • Služební automobil, mobilní telefon.

Více informací si řekneme při krátkém online setkání. Těšíme se!

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Art der Arbeit: Vollzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462