Zeit für deine neue karriere jetzt!

Projektant silnoproudu

Popis pozice

Do české energetické společnosti hledáme projektanta silnoproudu!

Společnost působí v oblasti elektroinstalace vysokého a nízkého napětí, věnuje se projektové a poradenské činnosti, revizím, servisu a analýzám sítí. Sídlí na Praze 5.

Pracovní náplň:
✔ Zpracování projektové dokumentace silnoproudé elektroinstalace.
✔ Vypracování projektové dokumentace dle platných norem a vyhlášek.
✔ Práce v programu AutoCAD.

Požadujeme

✔ VŠ nebo SŠ odborné vzdělání (zaměření elektro - silnoproud, řídící systémy).
✔ Orientace ve výkresových dokumentacích.
✔ Řidičský průkaz skupiny B.
✔ Flexibilita, komunikativnost a pohyb v terénu.
✔ Znalost práce na PC a znalost programů Word, Excel, Outlook.
✔ Bezúhonnost.
✔ Znalost návrhových prostředků CAD/MicroStation.
✔ Znalost vyhlášek a norem souvisejících s projekční činností elektro
vyhláška 50/78 Sb. §10 - výhodou.

Nabízíme

✔ Neformální, přátelská atmosféra, která je opakem korporátu.
✔ Flexibilní pracovní doba.
✔ Možnost home office dle domluvy.
✔ 5 týdnů dovolené.
✔ Stravenkový paušál.
✔ Vzdělávání a profesní rozvoj.
✔ Možnost ubytování.
✔ Možnost mít v práci svého domácího mazlíčka.
✔ Kanceláře na Praze 5 (Hlubočepy).

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Art der Arbeit: Vollzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462