Zeit für deine neue karriere jetzt!

Kuchař/kuchařka závodní jídelny

Popis pozice

Náplň práce:

  • příprava hotových a minutkových jídel.

Požadujeme

  • vyučení v oboru kuchař,
  • oceníme praxi na pozici s podobným zaměřením,
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu,
  • zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí,
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
  • pracovní dobu v nočních směnách od 1.00 do 9.30 hod. od pondělí do pátku,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní spoření u smluv na dobu neurčitou,
  • příspěvek do cafeterie Sodexo,
  • další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, možnost nákupu výrobků Madety za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify apod.).
Místo pracoviště: Rudolfovská třída, České Budějovice
Nástup možný ihned

Arbeitsort: České Budějovice

Gehalt: dohodou

Erforderliche Sprachen: čeština (A2)

Art der Arbeit: Vollzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462