Zeit für deine neue karriere jetzt!

Specialista online pojištění

Popis pozice

  • budete komunikovat s klienty, kteří projevili zájem o naše služby přes online aplikaci nebo web
  • vyřizování komunikace s klienty po telefonu a přes e-mail
  • součástí je telefonická konzultace dotazů od klientů a identifikace jejich potřeb
  • máte za úkol přípravu nabídek k existujícím smlouvám
  • zodpovídáte za administrativu spojenou s péčí o klientské portfolio

Požadujeme

  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • praxi v oboru pojišťovnictví - ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ PODMÍNKOU!
  • středoškolské vzdělání S MATURITOU podmínkou!
  • možnost zúčastnit se školení v Praze(všední dny 9-17)

Nabízíme

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou (možnost zkráceného úvazku)
  • fixní plat + provize za uzavřené smlouvy
  • stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
  • možnost práce na home office po zaškolení
  • prohloubení praxe v komunikaci s klienty
  • možnost podílet se na budování start-up firmy, která má potenciál růst

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Erforderliche Sprachen: čeština (rodný)

Art der Arbeit: Vollzeit, Teilzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462