Zeit für deine neue karriere jetzt!

Expert online pojištění

Popis pozice

V našem obchodním týmu budete mít na starost denní komunikaci se zákazníky, kteří projevili zájem o naši službu.

Co je náplní práce?

S pomocí moderních technologií se snažíme našim zákazníkům maximálně zjednodušit svět pojištění. Naše bezplatná online aplikace automaticky vyhodnocuje výhodnost klientských smluv. Poradci v našem call centru pak navrhují konkrétní řešení. S klienty se komunikuje pouze telefonicky nebo online.

Co od vás očekáváme?

Především zájem o pojišťovnictví, obchodního ducha a komunikativní schopnosti. Předchozí zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale jedná se o juniorní pozici a každému zaměstnanci poskytujeme kvalitní zaškolení. Pokud máte navíc český jazyk na úrovni rodilého mluvčího a základní schopnost práce s počítačem, je to dobrý začátek.

Co nabízíme?

Férové fixní ohodnocení plus bonusy odpovídající Vašim úspěchům. Smlouvu uzavíráme na dobu neurčitou. Jsme schopní Vás připravit a finančně podpořit při získání zkoušky odborné způsobilosti od ČNB. Sídlíme v pěkných kancelářích na pražském Pankráci, ale po prvním měsíci zaučení jsme schopni nabídnout i plný home office.

Nabízíme 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky, podporu penzijního pojištění a další zvýhodněné produkty. Mladý kolektiv, neformální dresscode, kávu, čaj a především možnost stát se součástí ambiciózního a inovativního týmu.

Nástup možný ihned.

Požadujeme

Zkušenost s pojištěním majetku je výhodou.

Jedná se o juniorní pozici.

Dobré komunikativní schopnosti.

Český jazyk – rodilý mluvčí

Základní schopnost práce s počítačem

40 h/týden plus jednou za čas víkend – příplatek

Dolní KPIs – 4,5 smlouvy denně

Nabízíme

Smlouva na dobu neurčitou

Zkušební doba 3 měsíce / výpovědní lhůta 2 měsíce

Možný i part-time

Po měsíčním zaškolení i plný home-office

Fixní základ 25 000 Kč /měsíc

170 Kč za uzavřenou smlouvu na majetek (minimálně 15 000 Kč/měsíc)

Stravenky (55% hradí firma), 2 sick days, 25 dní dovolené, podpora penzijního připojištění (300 Kč zaměstnanec/1000 Kč firma), kafe a čaj na pracovišti

Mladý tým, neformální dresscode, rozvíjející se startup s ambicí stát se jedničkou na trhu za pomoci využití moderních technologií.

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Erforderliche Sprachen: čeština (rodný)

Art der Arbeit: Vollzeit, Teilzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462