Zeit für deine neue karriere jetzt!

Rozpočtář

Popis pozice

Chcete pracovat v rodinné firmě, kde všichni táhnou za jeden provaz?

Líbí se Vám flexibilní a dynamické prostředí?

Je pro Vás důležitá přátelská firemní kultura?

Staňte se součástí týmu rodinné stavební společnosti a obklopte se srdcaři, kteří svou práci milují. Hledáme absolventa či studenta posledního ročníku VŠ, zkušenosti nejsou potřeba, všechno Tě naučíme!

Jedná se o stabilní stavební firmu, která je na trhu 12 let a v posledních 5 letech zažívá raketové skoky kupředu. Staví v Praze a okolí, především RD, kanceláře, vila domy apod.

Co Vás na této pozici čeká?

  • příprava nabídek dle projektové dokumentace
  • tvorba výkazu výměr
  • práce v aplikaci euroCalk4, databázi URS
  • zajišťování materiálu pro stavbu dle harmonogramu projektů
  • poptávání dodavatelů, vyhodnocování nabídek
  • evidence zdrojů, docházky, sledování personálních požadavků na projektech, pohybu nářadí mezi projekty a podpora projektových manažerů v terénu

Požadujeme

  • zodpovědnost a pečlivost je klíčovou vlastností
  • absolvent či student posledního ročníku na VŠ (obor Management a ekonomika ve stavebnictví či Pozemní stavby)
  • zájem o přípravnou a rozpočtovou oblast pozemních staveb

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení (nemusíte se bát juniorského platu)
  • finanční bonusy a prémie
  • příležitost naučit se vše potřebné od zkušených kolegů
  • rodinná a přátelská firemní kultura
  • flexibilní pracovní prostředí
  • kanceláře na Vinohradech
  • kariérní rozvoj – posouváme se každým rokem a Ty porosteš s námi!

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Art der Arbeit: Vollzeit, Teilzeit, Vertrag

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462