Zeit für deine neue karriere jetzt!

Hledá se obchodník tělem i duší na pozici v Řecku!

Popis pozice

Chcete pracovat pro silnou nadnárodní firmu?

Zvládnete komunikovat v angličtině minimálně na úrovni B2?

A co takhle ještě navíc získat praxi v mezinárodní firmě s pobočkami po celém světě, kam se můžete časem i přesunout?

Pokud ano, pak jste přesně ten člověk, kterého hledáme!

Aktuálně obsazujeme pozice juniorních sales konzultantů ČESKÝCH a SLOVENSKÝCH týmů!

Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že tato zkušenost bude silným bodem ve vašem životopise a pomůže Vám také v dalším kariérním rozvoji!

Staňte se součástí mezinárodního týmu, kde budete pracovat pro jednu z předních světových značek v oblasti dopravní přepravy.

Co Vás na této pozici čeká?

  • telefonická i elektronická komunikace jménem klienta s ČESKY / SLOVENSKY hovořícími zákazníky
  • představování nových produktů a služeb
  • oslovení stávajících klientů společnosti
  • zjišťování problémů a návrhy jejich řešení
  • stanete se součástí mezinárodního týmu
  • každodenní práce s PC

Požadujeme

Čím nás zaujmete?

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • umíte anglicky minimálně na úrovni B2
  • výborné komunikační schopnosti (precizní úroveň češtiny)
  • máte v oblibě komunikaci s klienty a to převážně po telefonu, ale i prostřednictvím emailu
  • máte zkušenost s obchodem, oslovením klientů a ideálně i komunikací s firemní klientelou
  • spolehlivost, pečlivost a dochvilnost jsou samozřejmostí

Nabízíme

Proč nám zaslat životopis?

  • získáte nadstandardní plat složený z fixní částky a pravidelných měsíčních bonusů
  • v průběhu roku také 13. a 14. plat
  • budete pracovat ve skvělém týmu lidí, který si pomáhá a pracuje pro společný cíl
  • budete působit v zázemí moderních kanceláří přímo v Řecku – Aténách
  • zdokonalíte své jazykových schopností (kurzy řečtiny zdarma)
  • budete mít možnost profesního růstu, jelikož společnost ráda využívá potenciál svých zaměstnancům a nově otevírané pozice doplňuje nejčastěji právě z jejich řad
  • získáte také bonusy za věrnost i za doporučení dalšího zaměstnance
  • pohodlná práce z příjemného prostředí kanceláře s volnými víkendy
  • občerstvení na pracovišti, kafeterie, - firemní akce a mnoho dalšího

S čím Vám pomůžeme?
  • společnost zajistí letenky a dopravu z letiště
  • 3 týdny ubytování na hotelu zdarma
  • k ruce budete mít speciální slevy a nabídky (restaurace, obchody a služby)
  • získáte plně hrazené školení
  • dostupná je také lékařská péče v případě potřeby

Nástup je možný prakticky ihned.
Pokud si myslíte, že jste tím koho hledáme, dejte nám vědět a domluvíme se na on-line pohovoru, kde si řekneme více.

Arbeitsort: Atény

Gehalt: 1 500 - 1 500 EUR/měs

Erforderliche Sprachen: čeština (rodný) a angličtina (B2)

Art der Arbeit: Vollzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462