Zeit für deine neue karriere jetzt!

Senior recruiter / Teamleader

Popis pozice

  • vedení týmu recruiterů a researcherů ve svěřeném segmentu, případně v celé společnosti dle zkušeností
  • zodpovědnost za komunikaci a nábor kandidátů s klíčovými klienty společnosti
  • školení juniorních zaměstnanců
  • podílení se na nastavení procesů ve společnosti

Požadujeme

  • hledáme nového kolegu, který by se s námi plně podílel na budování a rozvoji naší úspěšné společnosti
  • motivovaného a ambiciózního kolegu, který nemá malé cíle
  • praxi v recruitmentu na pozici Temleadera, případně na pozici Senior recruitera
  • neobejdeme se bez komunikativní úrovně angličtiny minimálně B2, další jazyk velkou výhodou

Nabízíme

  • Možnost jedinečného kariérního růstu v rámci celé společnosti
  • Mladý dynamický mezinárodní tým
  • Nadprůměrné platové ohodnocení
  • Jedinečné portfolio svěřených klientů
  • Plnou akviziční podporu
  • Komplexní obchodní a marketingovou podporu
  • Provize z celého týmu
  • Kanceláře v srdci Prahy – Ovocný trh, Staré Město
  • Další benefity, které si upřesníme při osobním setkání

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Erforderliche Sprachen: angličtina (B2)

Art der Arbeit: Vollzeit, Vertrag

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462