Zeit für deine neue karriere jetzt!

Technický dozor

Popis pozice

Co Vás čeká:

Čeká Vás nadstandartní finanční ohodnocení.
Budete kontrolovat stavební proces, aby vše šlo podle plánů a ujednání.
Vaší kompetencí bude podrobný dohled nad stavbou.

Požadujeme

Vzdělání v oboru stavitelství.
Orientaci ve stavební dokumentaci.
Uživatelská znalost v programu AutoCAD, případně CIVIL 3D.

Nabízíme

Silně motivující platové ohodnocení a k němu navíc 2,5 platu každý rok.
Práci ve stabilní tradiční projektové firmě, která je na trhu přes 50 let.
Velmi příjemné pracovní prostředí.
Firma zastřešuje všechny potřebné oblasti, tudíž nebudete komunikovat se subdodavateli, čímž bude Vaše práce usnadněna!
Možnost rychlého kariérního růstu.
Přátelská firemní kultura.
Pracovní úvazek na dobu neurčitou.
5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, firemní auto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, sick days, vzdělávací kurzy a další benefity.
Flexibilní pracovní doba.

Arbeitsort: Praha hl.m.

Gehalt: dohodou

Art der Arbeit: Vollzeit

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462